
Pompka wody pompa wodna 120l/h Arduino
Pompka wody pracująca na napięcie od 3 do 6V, potrafi przepompować do 120l wody na godzinę.
- -10%
Rama do budowy robota z akrylu w zestawie z kołami zintegrowanymi z silnikami.
Wysyłka w 24h!
30 dni na zwrot
Kompletny zestaw do budowy jeżdżącego robota. Składa się z 3 pierścieni o średnicy 14 cm tworzących poszczególne piętra, 2 kół wraz z silnikami do napędzania robota oraz 2 kółek rolek do stabilizacji platformy i koszyka na 2 baterię AA.
Zestaw do samodzielnego montażu.
Pompka wody pracująca na napięcie od 3 do 6V, potrafi przepompować do 120l wody na godzinę.
Pilot uniwersalny z 2 przyciskami działający na częstotliwości 433MHz.
Zestaw zawierający 150szt koszulek termokurczliwych z cyną gotowych do prostego łączenia przewodów o różnych grubościach.
Elektrozamek z wysuwanym bolcem na napięcie 12V
Pilot uniwersalny samokopiujący działający z kodami stałymi i zmiennymi dynamicznymi na wszystkich częstotliwościach w zakresie 240Mhz do 913Mhz
Płytka stykowa uniwersalna - idealna do mniejszych projektów i projektów prototypowych, pozwala wykonać układ łącząc elementy bez konieczności lutowania.
Tester pojemności ogniw typu 18650 zasilany napięciem od 5V do 12V lub zasilany z 1 ogniwa 18650.
Antena składana o wzmocnieniu 5dBi i przystosowana do częstotliwości 868MHz.
Proste narzędzie do ściągania izolacji z przewodów.
Kompletny zestaw naprawczy dla urządzeń firmy Makita zawierający obudowę akumulatorków wraz z płytką BMS bez ogranicznika ładowań.
Wentylator odśrodkowy ślimakowy BFB0512HH zasilany napięciem 12V.
Trzecia ręka pomocna przy lutowaniu z czterema ramionami i mocowaniem do blatu.
Wentylator o wymiarach 40mm x 40mm x 10mm z wtyczką XH 2.54 2 pinową. Pasuje do drukarek Creality Ender. Zasilany napięciem 24V
Pilot z 4 programowalnymi przyciskami działający na częstotliwości 433MHz.
Pompka zanurzeniowa o wydajności 600l/h zasilana napięciem 12V
Moduł umożliwiający sterownie silnikiem prądu stałego DC lub dwufazowym silnikiem krokowym.
Nakładka dla Arduino Nano oraz UNO R3 pozwalający w prosty sposób rozszerzyć możliwości mikrokontrolerów o dodatkowe podpięcie przykładowo czujników, serw, przycisków, potencjometrów czy przekaźników.
Ładowarka USB Li-ION z TP4056 z zabezpieczeniem
Moduł przetwornicy zamieniającej napięcie z 12V DC na 230V AC. Maksymalna moc 40W
Solidne i niezwykle popularne serwo.
Moment obrotowy do 10 kg*cm.
Komplet składa się z serwomechanizmu, orczyków, podkładek i wkrętów.
Wielofunkcyjny moduł odtwarzacza MP3, WAV ze slotem na kartę SD. Napięcie zasilania 5V
Nakładka na Arduino Mega2560 z płytką stykową pozwalająca w prosty sposób budować projekty bezpośrednio na Arduino. Dzięki niej zaprojektujesz własny shield.
Prosty brzęczyk aktywny (do działania potrzebuje samego zasilania, nie potrzebuje sygnału audio jak w przypadku buzzera pasywnego). Bardzo łatwy w podłączeniu. Możliwość sterowania bezpośrednio z wyjścia Arduino lub innego mikrokontrolera z napięciem 5V.
Rama do budowy robota z akrylu w zestawie z kołami zintegrowanymi z silnikami.