Paczki w naszej firmie odbierane są przez kuriera codziennie o 16:00. Gwarantujemy, że wszystkie zamówienia złożone do 15:30 wyślemy tego samego dnia.

Kiedy otrzymam moją przesyłkę?
96% paczek dostarczanych jest do Paczkomatu oraz przez kuriera InPostu kolejnego dnia. Jeśli zamówiłeś po godzinie 15:30 swoje zamówienie otrzymasz zazwyczaj po 2 dniach.

Paczki w naszej firmie dostarczane są na pocztę codziennie o 15:00. Gwarantujemy, że wszystkie zamówienia złożone do 14:30 wyślemy tego samego dnia.

Kiedy otrzymam moją przesyłkę?
Odbiór w punkcie realizowany przez Pocztę-Polską nie jest najszybszą formą dostawy i powinna być wybierana przez osoby, którym nie zależy na błyskawicznym otrzymaniu zamówienia. Paczki do punku trafiają średnio po 3 dniach.

Paczki w naszej są odbierane przez kuriera DPD codziennie między 10:00 a 12:00W tej formie wysyłki nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że przesyłka wyjdzie od nas w dniu zamówienia.


Kiedy otrzymam moją przesyłkę?
Paczki zamówione przez kuriera DPD w 95% trafiają do klienta następnego dnia. Jednak ze względu na wczesne godziny odbioru tą formę wysyłki polecamy osobą, które mają złe doświadczenia z przewoźnikiem InPost i liczą się, z faktem że ich przesyłka może zostać wysłana dzień po złożeniu zamówienia.