Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.
zamknij

.

Regulator temperatury REX-C100 termostat na przekaźnik SSR

Popularny regulator temperatury REX-C100, zasilany napięciem 230V AC Posiada wyjście do sterowania przekaźnikiem SSR

76,80 zł
Brutto
Ilość

Najnowsza generacja REX C-100 popularnego kontrolera temperatury typu PID o rozbudowanych możliwościach konfiguracji. Ten sterownik często wykorzystywany w przemyśle dzięki bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny jest równie często wykorzystywany przez użytkowników prywatnych w wędzarniach, zgrzewarkach i innych projektach gdzie priorytetem jest skuteczna i stabilna kontrola nad temperaturą.

Sprzedawany model jest przeznaczony do pracy z zewnętrznym przekaźnikiem SSR - dzięki temu nie musisz się już martwić czy obciążenie na grzałce nie będzie zbyt duże. Dobierz przekaźnik SSR z naszej oferty, który może sterować urządzeniami o mocy nawet 8000W.

Termostat REC C-100 został wyposażony w dwa wyświetlacze, jeden pokazuje aktualną temperaturę, a drugi zadaną. Ma wyjście alarmowe, na którym możemy ustawić temperaturę  alarmu w pełnym zakresie skali działania i podpiąć lampę ostrzegawczą lub brzęczyk czy syrenę alarmową. Ten model również ma możliwość działania nie tylko termoparami typu: K, S, E, J lecz również jest kompatybilny z czujnikiem PT100 oraz CU50.

Co oznacza kontroler PID w praktyce? Dzięki regulacji PID możemy uzyskać temperaturę dążąc o dniej w najbardziej optymalny sposób, a potem utrzymać ją na stałym poziomie bez dużych wahań co ma miejsce w przypadku zwykłych regulatorów temperatury z ustawianą histerezą. Zobacz na wykresy w galerii.

W zestawie kołnierz mocujący.


Specyfikacja:
  • napięcie zasilania 230V AC
  • obsługiwane sondy K, S, E, J, PT100, CU50
  • częstotliwość pomiaru co 500 ms
  • dokładność pomiaru +/- 3°C
  • wyjście so sterowania przekaźnikiem SSR
  • dioda led sygnalizująca pracę
  • tryb pracy: PID, 
  • wymiary 48 mm x 48 mm x 106 mm

D153
44 Przedmioty

Produkty z tej kategorii: