Regulator napięcia obrotów silnika 2000W z potencjometrem na przewodzie

Regulator napięcia obrotów silnika 2000W z potencjometrem na przewodzie

10,40 zł
9,88 zł Zniżka 5%
Brutto

Regulator napięcia dla urządzeń o mocy do 2000W z potencjometrem na przewodzie.

Ilość
  Chwilowo niedostępny

A-041
 

Wysyłka w 24h!

 

30 dni na zwrot

Regulator napięcia przeznaczony do urządzeń o mocy do 2000W. Przystosowany do pracy z napięciem do 230V. Posiada potencjometr na przewodzie dzięki czemu możemy przykładowo zabudować moduł i wyprowadzić na zewnątrz sam potencjometr do regulacji napięcia.

Moduł został solidnie wykonany, duży radiator do odprowadzania ciepła oraz grube ścieżki na płytce PCB gwarantują niezawodną pracę przez długi czas. Na płytce znajdziemy również mały potencjometr do ustawiania dolnego zakresu regulacji napięcia.

Schemat podłączenia modułu znajduje się w galerii produktu, strzałki na zdjęciu pokazują gdzie wpinamy napięcie wejściowe a gdzie nasz regulator napięcia ma wyjście napięcia, które regulujemy potencjometrem. Moduł sprawdzi się jako regulator obrotów silnika szczotkowego (komutatorowego), ściemniacz żarówek, regulacji temperatury grzałek w bojlerach, regulacji nagrzewania się lutownic itp.

Uwaga moduł pracuje z napięciem 230V AC - należy zachować szczególną ostrożność, przeznaczony dla osób z wiedzą elektryczną.

Specyfikacja:

  • napięcie wejściowe 110V do 230V AC
  • napięcie wyjściowe 50V do 230V AC
  • regulacja minimalnego napięcia wyjściowego
  • maksymalna obsługiwana moc  2000W - pracy chwilowej moc stabilnej pracy ciągłej 1500W
  • maksymalne natężenie 10A
  • wymiary 48mm x 38mm x 25mm
  • zestaw zawiera: moduł regulatora, potencjometr na kablu, plastikowa nakładka na potencjometr (w zestawie BRAK nakrętki potencjometru)

Szczegóły produktu

A-041