zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.

.

Przetwornica LTC3780 step up/down 1V-32V 10A 130W DC-DC

Oczekiwanie na dostawę

Przetwornica step-up/down potrafiąca zarówno podwyższyć jak i obniżyć napięcie wejściowe w zakresie 1V-32V i prąd do 10A.

0,00 zł
Brutto
Ilość

Przetwornica LTC3780 step-up/down potrafiąca zarówno podwyższyć jak i obniżyć napięcie wejściowe. od 5V do 32V (rekomendowane napięcie powyżej 10V) dając na wyjściu od 1V do 30V. Maksymalny prąd 10A, a zalecany dla pracy ciągłej 7A.

Posiada 3 potencjometry do płynnej regulacji napięcia wyjściowego, natężenia wyjściowego oraz odcięcia gdy napięcie na wejściu spadnie poniżej ustawionego poziomu. Funkcja ta doskonale ochroni akumulator przed nadmiernym rozładowaniem.

Wydajność prądowa wynosi 80W dla pracy stałej i 130W chwilowej. Przy przekraczaniu wartości 80W należy zapewnić dodatkowe chłodzenie ze względu na większą ilość wydzielającego się ciepła. Posiada 2 wydajne radiatory zapewniające długą bezawaryjną pracę.

Specyfikacja:
  • typ:step-down obniżająca napięcie
  • napięcie wejściowe 5V do 32V
  • napięcie wyjściowe 1V do 30V
  • natężenie max. 10A zalecane 7A
  • zabezpieczenia przeciwzwarciowe, nadprądowe, nadnapięciowe
  • wymiary 78mm x 47mm

Produkty z tej kategorii: