zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.

.

Sonoff Touch ITEAD włącznik światła WiFi inteligentny dom 2 przyciski

Oczekiwanie na dostawę

Przełącznik naścienny Sonoff Touch sterowany przez WiFi za pomocą aplikacji na telefonie. Europejski standard, solidnie wykonany oraz bardzo elegancko wykończony hartowanym szkłem.

84,00 zł
Brutto
Ilość

Naścienny włącznik światła sterowany przez WiFi za pomocą aplikacji eWeLink ze smartphona.

Wykończony hartowanym szkłem doda nowoczesnego wyglądu każdemu wnętrzu. Światło można ręcznie zapalać i gasić dotykając przedniego panelu włącznika.

Sprzedawana wersja posiada 2 kanały dzięki czemu można kontrolować 2 lampy.

SonOffem Touch możemy kontrolować światło w naszym domu z dowolnego miejsca na świecie, jedynym warunkiem jest posiadanie dostępu do internetu. 

Przełącznik posiada możliwość ustawienia scen, zapalania i gaszenia światła według ustalonego harmonogramu w tym konkretne godziny i dni tygodnia.

Aplikacja eWelink dostępna jest na Androida oraz iOS w języku polskim. Dodatkowo SonOff touch jest kompatybilny z asystentem głosowym Google oraz Amazon Alexa.

Dzięki systemowi SonOFF w tani i prosty sposób możesz zbudować swój wymarzony inteligentny dom.

Specyfikacja:
  • przełącznik na 2 światła
  • standard puszki Europejski
  • maksymalne obciążenie 2A
  • maksymalny pobór prądu 400W
  • wymiary 86mm x 86mm x 34mm
  • wsparcie asystentów głosowych Google Assistant i Amazon Alexa
  • łączność WIFI 2,4 GHz
A003

Produkty z tej kategorii: