zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.

.

Sonoff RF Bridge 433MHz mostek radiowy WiFi

Moduł inteligentnego domu Sonoff pozwalający sterować urządzeniami radiowymi 433MHz.

59,00 zł
Brutto
Ilość

Sonoff Bridge to moduł inteligentnego domu pozwalający kontrolować do 16 urządzeń komunikujących się sygnałem radiowym 433MHz. Dzięki niemu będziesz mógł sterować urządzeniami z każdego miejsca na świecie za pomocą aplikacji Ewelink dostępnej na Andorida oraz iOS. Steruj roletami, bramą garażową, otrzymuj powiadomienia od czujek antywłamaniowych. Dla każdego z urządzeń jest możliwość zapamiętania aż 4 przycisków co daje nam 64 kanały do zaprogramowania. Pozbądź się pilotów do każdego urządzenia osobno.

Mostek współpracuje z asystentami Alexa i Google home oraz dzięki trybowi DYI jest możliwość zmiany oprogramowania na np. SUPLA, ESPeasy, Tasmota, ESPurna czy wykorzystanie api i sparowanie z systemami inteligentnego domu jak np. Home Assistant, openHAB, ioBroker itp.

Specyfikacja:
  • napięcie zasilania 5V przez port USB
  • łączność bezprzewodowa WiFi
  • łączność bezprzewodowa RF 433MHz
  • obsługa kodów stałych np. PT2264, EV1527, PT2260, PT2262
  • wymiary 62mm x 62mm x 20mm
S006
10 Przedmioty

Produkty z tej kategorii: