Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.
zamknij

Filtruj według


#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3

.

Arduino UNO i Mega2560

Arduino

W tej kategorii znajdują się wszystkie mikrokontrolery z serii Arduino Uno oraz Arduino Mega2560. Są to najpopularniejsze i bardzo proste w programowaniu mini komputery pozwalające na zrealizowanie rozmaitych projektów w połączeniu z kompatybilnymi czujnikami.

Arduino Uno

Mikrokontroler ten dzięki wsparciu społeczności na całym świecie jest idealny aby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem. Arduino to posiada darmowe środowisko i aby móc wgrać swój pierwszy program wystarczy podpiąć je do swojego komputera przewodem USB. Jeśli jesteś nowy sprawdź kurs "Arduino Łopatologicznie" na naszym blogu. Wprowadzi Cię on w zrozumiały sposób do świata programowania.

Arduino Mega2560

Jest to bardziej rozbudowana wersja od Arduino Uno, posiada więcej pamięci oraz wyjść dedykowanych do podłączania peryferii. Sprawdzi się doskonale przy bardziej skomplikowanych projektach.

Każdą z wymienionych wyżej płytek Arduino zakupisz w naszym sklepie wybierając je z poniższej listy.

Do każdego Arduino dostępne są również shieldy - są to nakładki zwiększające możliwości naszych mikrokontrolerów przykładowo rozszerzające o możliwość podpięcia urządzeń usb lub skorzystania z gniazda sieciowego.

Active filters

Klon Arduino UNO R3 Atmel ATMega328 pełna kompatybilność. W zestawie kabel USB

Klon Arduino UNO R3 Atmel ATMega328 z wymiennym procesorem. Pełna kompatybilność.

W zestawie kabel USB

Szybki Podgląd

Mikrokontroler klon Arduino Mega2560 R3 + kabel USB. Jedna z najbardziej rozbudowanych wersji posiada procesor taktowany 16MHz oraz jest wyposażony w 54 cyfrowych wejść/wyjść w tym 14 można użyć jako wyjścia PWM i 16 jako analogowe wejścia.

Szybki Podgląd

Shield Arduino - sprzętowy odtwarzacz MP3 wraz z miejscem na kartę pamięci oraz wbudowanym mikrofonem.

Potrafi odtwarzać najpopularniejsze formaty dźwiękowe.

Szybki Podgląd

Klon Arduino UNO R3 Atmel ATMega328. Pełna kompatybilność. Kabel połączeniowy w zestawie

Szybki Podgląd

Klon kompatybilny z Arduino Mega2560 produkcji RobotDyn. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz unikatowym czarnym designem. Jest wyposażony w 54 cyfrowych wejść/wyjść w tym 14 można użyć jako wyjścia PWM i 16 jako analogowe wejścia.

Płytka kompatybilna z Aduino Mega2560 w wersji PRO od RobotDyn. Posiada wszystkie wyprowadzenia i funkcje lecz jest w bardziej kompaktowych wymiarach.

Płytka kompatybilna z Arduino Mega2560 rozszerzona o obsługę WiFi - odpowiada za to ESP8266. Mikrokontrolery mogą działać razem lub każdy z osobna.

Mikrokontroler w pełni kompatybilny a Arduino M0 od RobotDyn. Wyposażony w ARM Cortex M0, 14 wejść/wyjść cyfrowych, 6 wejść i 1 wyjście analogowe. Logika 3.3V a zasilanie w przedziale od 6V do 12V.

Szybki Podgląd

Płytka kompatybilna z Arduino Uno rozszerzona o obsługę WiFi - odpowiada za to ESP8266. Mikrokontrolery mogą działać razem lub każdy z osobna.

Szybki Podgląd

Moduł oparty o chip ESP32 z łącznością WiFi i bluetooth kompatybilny z Arduino UNO. Napięcie zasilania od 5V do 12V

Szybki Podgląd