zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.

Filtruj według


#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3

.

Arduino UNO i Mega2560

Mikrokontrolery zgodne z Arduino UNO R3

Active filters

Klon Arduino UNO R3 Atmel ATMega328 pełna kompatybilność. W zestawie kabel USB

Szybki Podgląd

Klon Arduino UNO R3 Atmel ATMega328 z wymiennym procesorem. Pełna kompatybilność.

W zestawie kabel USB

Szybki Podgląd

Mikrokontroler klon Arduino Mega2560 R3 + kabel USB. Jedna z najbardziej rozbudowanych wersji posiada procesor taktowany 16MHz oraz jest wyposażony w 54 cyfrowych wejść/wyjść w tym 14 można użyć jako wyjścia PWM i 16 jako analogowe wejścia.

Szybki Podgląd

Shield Arduino - sprzętowy odtwarzacz MP3 wraz z miejscem na kartę pamięci oraz wbudowanym mikrofonem.

Potrafi odtwarzać najpopularniejsze formaty dźwiękowe.

Szybki Podgląd

Klon Arduino UNO R3 Atmel ATMega328. Pełna kompatybilność. Kabel połączeniowy w zestawie

Szybki Podgląd

Klon kompatybilny z Arduino Mega2560 produkcji RobotDyn. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz unikatowym czarnym designem. Jest wyposażony w 54 cyfrowych wejść/wyjść w tym 14 można użyć jako wyjścia PWM i 16 jako analogowe wejścia.

Płytka kompatybilna z Aduino Mega2560 w wersji PRO od RobotDyn. Posiada wszystkie wyprowadzenia i funkcje lecz jest w bardziej kompaktowych wymiarach.

Płytka kompatybilna z Arduino Mega2560 rozszerzona o obsługę WiFi - odpowiada za to ESP8266. Mikrokontrolery mogą działać razem lub każdy z osobna.

Mikrokontroler w pełni kompatybilny a Arduino M0 od RobotDyn. Wyposażony w ARM Cortex M0, 14 wejść/wyjść cyfrowych, 6 wejść i 1 wyjście analogowe. Logika 3.3V a zasilanie w przedziale od 6V do 12V.

Szybki Podgląd

Płytka kompatybilna z Arduino Uno rozszerzona o obsługę WiFi - odpowiada za to ESP8266. Mikrokontrolery mogą działać razem lub każdy z osobna.

Szybki Podgląd

Moduł oparty o chip ESP32 z łącznością WiFi i bluetooth kompatybilny z Arduino UNO. Napięcie zasilania od 5V do 12V