Klon Arduino Mega2560 R3 + kabel USB Mega ATmega2560 CH340 AVR

69,00 zł 65,55 zł

Mikrokontroler klon Arduino Mega2560 R3 + kabel USB. Jedna z najbardziej rozbudowanych wersji posiada procesor taktowany 16MHz oraz jest wyposażony w 54 cyfrowych wejść/wyjść w tym 14 można użyć jako wyjścia PWM i 16 jako analogowe wejścia.

  • -5%

Arduino UNO i Mega2560

Arduino

W tej kategorii znajdują się wszystkie mikrokontrolery z serii Arduino Uno oraz Arduino Mega2560. Są to najpopularniejsze i bardzo proste w programowaniu mini komputery pozwalające na zrealizowanie rozmaitych projektów w połączeniu z kompatybilnymi czujnikami.

Arduino Uno

Mikrokontroler ten dzięki wsparciu społeczności na całym świecie jest idealny aby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem. Arduino to posiada darmowe środowisko i aby móc wgrać swój pierwszy program wystarczy podpiąć je do swojego komputera przewodem USB. Jeśli jesteś nowy sprawdź kurs "Arduino Łopatologicznie" na naszym blogu. Wprowadzi Cię on w zrozumiały sposób do świata programowania.

Arduino Mega2560

Jest to bardziej rozbudowana wersja od Arduino Uno, posiada więcej pamięci oraz wyjść dedykowanych do podłączania peryferii. Sprawdzi się doskonale przy bardziej skomplikowanych projektach.

Każdą z wymienionych wyżej płytek Arduino zakupisz w naszym sklepie wybierając je z poniższej listy.

Do każdego Arduino dostępne są również shieldy - są to nakładki zwiększające możliwości naszych mikrokontrolerów przykładowo rozszerzające o możliwość podpięcia urządzeń usb lub skorzystania z gniazda sieciowego.