zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.

Filtruj według


#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3

.

Arduino NANO i MINI

Arduino Mini

W tej kategorii znajdziesz Arduino Mini również w wersji Arduino Pro mini taktowane zegarem 16Mhz, jest to mikrokontroler o bardzo kompaktowych rozmiarach, pozwala nam budować projekty gdzie rozmiar oraz energooszczędność odgrywa duże znaczenie. Arduino Mini występuje zazwyczaj w wersji z goldpinami nie przylutowanymi do płytki. Aby wgrać na płytkę program będzie nam potrzebny programator.

Arduino Nano

Większy brat płytki Arduino Mini to wersja Arduino Nano, została ona już wyposażona w port USB umożliwiający wgrywanie szkiców bez potrzeby posiadania programatora. Arduino Nano to doskonały kompromis między super małą płytką Mini a dużo większym Arduino Uno. Do tej płytki posiadamy w ofercie również nakładki pozwalające rozszerzyć jej możliwości.

Active filters

Arduino Nano

Mikrokontroler zgodny z Arduino Nano z kablem USB w zestawie

Szybki Podgląd

Arduino Pro Mini

Klon bardzo małego a zarazem wydajnego Arduino Pro Mini stworzonego na bazie UNO R3.

W zestawie złącza goldpin. Szybsza wersja z zegarem 16MHz zasilana napięciem 5V.

Szybki Podgląd

Mikrokontroler zgodny z Arduino Nano od RobotDyn. Posiada złącze micro USB. Zasilany jest z portu USB lub prądem DC z zakresu 5V do 9V. Logika pracy 5V. Taktowany zegarem 16MHz.

Klon mikrokontrolera Arduino Nano ATmega32U4-MU z wbudowanym złączem micro USB pozwalającym na programowanie układu bez potrzeby podpinania konwertera. Posiada 20 wejść/wyjść z czego 12 może być użyte jako wejścia analogowe, a 7 jako PWM. Napięcie zasilania od 5V do 12V

Szybki Podgląd

Płytka kompatybilna z Arduino Nano z portem USB typ B, logiką 5V i Atmeg328. Posiada bardziej wytrzymały regulator obsługujący natężenie do 800mA.

Płytka kompatybilna z Arduino ProMini z logiką 5V i taktowana zegarem 16MHz. Posiada 14 wejść/wyjść cyfrowych w tym 6PWM i 8 wejść analogowych. Zasilanie napięciem od 6V do 9V.

Mikrokontroler klon Arduino M0 w wersji Nano od RobotDyn. Wyposażony w ARM Cortex M0, 14 wejść/wyjść cyfrowych, 6 wejść i 1 wyjście analogowe. Logika 3.3V a zasilanie w przedziale od 6V do 12V.

Szybki Podgląd

Mikrokontroler ATtiny167 PRO kompatybilny z Digispark. Jest niewielkich wymiarów i w pełni kompatybilny z Arduino. 14 cyfrowych wejść/wyjść, logika i zasilanie 5V.

Mikrokontroler ATtiny85 o bardzo małych wymiarach może z powodzeniem zastąpić Arduino w projektach gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. Posiada wtyk męski USB.

Płytka kompatybilna z Arduino ProMini z logiką 3.3V i taktowana zegarem 8MHz. Posiada 14 wejść/wyjść cyfrowych w tym 6PWM i 8 wejść analogowych. Zasilanie napięciem od 6V do 9V.

Mikrokontroler kompatybilny z Arduino Pro Mini. Ulepszone taktowanie do 32MHz, 12-bitowy przetwornik ADC oraz zasilanie od 3.3 do 5V czynią go ciekawym następcą.

Szybki Podgląd