zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.

Filtruj według


#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3

.

Active filters

Nakładka dla Arduino Nano oraz UNO R3 pozwalający w prosty sposób rozszerzyć możliwości mikrokontrolerów o dodatkowe podpięcie przykładowo czujników, serw, przycisków, potencjometrów czy przekaźników.

Szybki Podgląd

Nakładka na Arduino Nano R3 ze złączami terminal pozwalająca w wygodny sposób mocować zewnętrzne komponenty używane przy projektach z tym popularnym mikrokontrolerem.

Szybki Podgląd

Nakładka kompatybilna z Arduino Nano wykonana by ułatwić podłączenie zewnętrznych komponentów dzięki wygodnym wyprowadzeniom wszystkich dostępnych pinów.

Nakładka kompatybilna z Arduino Nano z gniazdem Ethernet RJ45 na układzie ENC28J60 pozwalająca nawiązać połączenie z siecią, zasilana napięciem 5V z mikrokontrolera.

Płytka kompatybilna z Arduino nano z wygodnymi wyprowadzeniami oraz dodatkowymi miejscami do podpięcia modułów komunikacji bezprzewodowej: xBee, nRF24L01, ESP8266, APC220

Shield dla arduino Nano pozwalający wykorzystać go do budowy drukarki 3D, graweru lub maszyny CNC. Działa z napięciem zasilania od 7.5V do 12V

Szybki Podgląd

Nakładka przeznaczona do Arduino Nano na układzie ENC28J60 z gniazdem RJ45 pozwalająca nawiązać połączenie z siecią  Ethernet, zasilana napięciem 5V z mikrokontrolera.

Szybki Podgląd

Nakładka przeznaczona do Arduino Nano od RobotDyn na układzie W5500 z gniazdem RJ45 pozwalająca nawiązać połączenie z siecią  Ethernet, zasilana napięciem 5V z mikrokontrolera.