zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.

Filtruj według


#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3

.

Analogowo-Cyfrowe/Cyfrowo-Analogowe

Przetworniki, konwertery analogowo cyfrowe ADC i cyfrowo analogowe DCA

Active filters

Moduł z 4-kanałowym przetwornikiem analogowo cyfrowym 16bit ze wzmocnieniem do 16x oraz komunikacją za pomocą  magistrali I2C.

Szybki Podgląd

16 kanałowy multiplekser/demultiplekser analogowo cyfrowy. Pozwala wykorzystywać 16 wejść/wyjść używając jedynie 4 wejść/wyjść w mikrokontrolerze.

Szybki Podgląd

Moduł z 4-kanałowym przetwornikiem MCP3424 analogowo cyfrowym o rozdzielczości 18 bit ze wzmocnieniem do x8 oraz komunikacją za pomocą magistrali I2C. Działa z napięciem od 2.7V do 5.5V

Moduł przetwornika A/C analogowo cyfrowego 4-kanałowego o rozdzielczości 8-bit. Posiada również 1 wyjście C/A cyfrowo analogowe. Działa z napięciem od 2.5V do 6V. Na płytce znajdują się również: fotorezystor, termistor oraz potencjometr.

Szybki Podgląd

Moduł 2 kanałowego konwertera time-to-digital o dużej rozdzielczości i wysokiej precyzji. Pracuje z napięciem od 2.5V do 3.6V

Szybki Podgląd

Moduł elektronicznego potencjometru X9C103S o rezystancji 10k. Zasilany napięciem od 3V do 5V