ESP-32S ESP-WROOM-32 WiFi+Bluetooth ESP32 NodeMCU

34,50 zł 32,77 zł

Płytka ESP32 z wbudowanym modułem ESP-WROOM-32 z obsługą WiFi oraz Bluetooth BLE 4.2

Zasilany napięciem 5V, posiada 30 wyprowadzeń i obsługuje interfejsy komunikacji: UART, SPI, I2C.

  • -5%

Moduł Bluetooth 4.0 BLE Core51822 NRF51822

17,50 zł 16,63 zł

Moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth BLE 4.0 Core51822 oparty o układ NRF51822. Działa z napięciem zasilania od 2V do 3.6V i posiada zasięg do 30m.

  • -5%

Bluetooth

Moduł bluetooth

Moduły łączności bezprzewodowej Bluetooth z każdym rokiem znajdują coraz więcej zastosowań a ich kolejne wersje wprowadzają nowe usprawnienia jak większy przesył danych, nowe profile urządzeń i i inne dodatkowe funkcjonalności. Dzięki miniaturowym rozmiarom oraz niskiemu poborowi energii w szczególności moduły oznaczone Bluetooth BLE (bluetooth low energy) na stałe znalazły miejsce w przenośnych głośnikach bluetooth, radiach samochodowych czy odkurzaczach, kosiarkach autonomicznych i innych urządzeniach, które umożliwiają sterowanie z aplikacji telefonu czy tabletu. Teraz bluetooth w telefonie to standard, odchodzi się od słuchawek przewodowych na rzecz słuchawek bluetooth, a moduły bluetooth A2DP do transmisji audio często pomagają zmodernizować stare odbiorniki na takie, które obsługują bezprzewodowy streaming muzyki dlatego moduł audio bluetooth zaraz obok wzmacniaczy bluetooth to jedne z popularniejszych płytek kupowanych na naszym sklepie.

Co to jest moduł bluetooth?

To płytki zawierające chip odpowiedzialny za transmisję bluetooth, czyli bezprzewodową komunikację na małe odległości to jest do około 10 metrów. Charakteryzuje się bardzo niskim zużyciem energii