zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.

Filtruj według


#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3

.

Przekaźniki/SSR

Moduły posiadające przekaźniki mechaniczne i SSR

Active filters

Moduł WiFi z ESP8266 w układzie ESP-01 wpinany do płytki z przekaźnikiem. ESP jest dołączone do zestawu i można wypiąć je z gniazda modułu.

Szybki Podgląd

Moduł WiFi z ESP8266 w układzie ESP-01 wpinany do płytki z dwoma przekaźnikami. ESP jest dołączone do zestawu i można wypiąć je z gniazda modułu.

Szybki Podgląd

Moduł z przekaźnikiem 4-kanałowym, półprzewodnikowy OMRON SSR o napięciu sterującym 5 VDC  stanem wysokim oraz napięciu przemiennym przełączania od 100 V AC do 240 V AC. Natężenie prądu wynosi 2 A.

Szybki Podgląd

Moduł przekaźnika z opóźnieniem czasowym płynnie regulowanym od 0 do 10 sekund.

Szybki Podgląd

Moduł z przekaźnikiem 2-kanałowym, półprzewodnikowy OMRON SSR sterowane stanem niskim oraz napięciu przemiennym przełączania od 100 V AC do 240 V AC. Natężenie prądu wynosi 2 A.

Szybki Podgląd

Moduł 2 przekaźników na płytce pcb 250V 10A. Sterowany stanem niskim.

Szybki Podgląd

Nakładka z przekaźnikiem kompatybilna z Wemos D1 mini.

Szybki Podgląd

Moduł z  1 przekaźnikiem półprzewodnikowym OMRON SSR o napięciu sterującym 5 VDC  stanem wysokim oraz napięciu przemiennym przełączania od 100 V AC do 240 V AC. Maksymalne natężenie prądu wynosi 2 A.

Szybki Podgląd

Moduł przekaźnika z timerem działający w 7 trybach z pamięcią ustawień w razie braku zasilania. Odliczanie z zakresu od 0,1s do 999 min.

Moduł przekaźnika 8 kanałowego sterowanego napięciem 5V. Przekaźniki wytrzymują prąd AC 10A 250V

Szybki Podgląd

Przekaźnik półprzewodnikowy AC-DC o maksymalnym natężeniu prądu 40A.

Szybki Podgląd

Nakładka z 4 przekaźnikami i polem prototypowym kompatybilna z Arduino Uno. 

Nakładka z przekaźnikiem kompatybilna z ESP8266 WEMOS D1 mini. Wyprodukowana przez RobotDyn

Moduł z przekaźnikiem 2-kanałowym, półprzewodnikowy SSR o napięciu sterującym 5 VDC  stanem wysokim oraz napięciu przemiennym przełączania od 100 V AC do 240 V AC. Natężenie prądu wynosi 2 A.

Szybki Podgląd

Moduł z 2 przekaźnikami sterowanymi za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth BLE 4.0 model CC2541.

Moduł działa z napięciem zasilania od 5V do 24V

Moduł z przekaźnikiem 8-kanałowym, półprzewodnikowy SSR o napięciu sterującym 5 VDC  stanem niskim oraz napięciu przemiennym przełączania od 100 V AC do 240 V AC. Natężenie prądu wynosi 2 A.

Szybki Podgląd