Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.
zamknij

Filtruj według


#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3

.

Mikrokontrolery

Mikrokontrolery różnych producentów.

Active filters

Mikrokontroler ATtiny85 o bardzo małych wymiarach może z powodzeniem zastąpić Arduino w projektach gdzie miejsce jest bardzo ograniczone. Posiada port micro USB

Szybki Podgląd

Wydajny moduł STM32F103C8T6 z 32 bitowym mikrokontrolerem ARM Cortex M3 z taktowaniem 72MHz. Pozwala się programować na większości popularnych platform programistycznych w tym ArduinoIDE.

Arduino Pro Mini

Klon bardzo małego a zarazem wydajnego Arduino Pro Mini stworzonego na bazie UNO R3.

W zestawie złącza goldpin. Szybsza wersja z zegarem 16MHz zasilana napięciem 5V.

Szybki Podgląd

Mikrokontroler ATmega328P w obudowie DIP28. Wykorzystywany w popularnym mikrokontrolerze Arduino.

Popularny mikrokontroler firmy Atmel, zasilany napięciem od 4.5V do 5.5V i taktowany do 16MHz zamkniety w obudowie DIP28.

Popularny mikrokontroler firmy Atmel, zasilany napięciem od 2.7V do 5.5V i taktowany do 8MHz zamknięty w obudowie DIP28.

Klon Arduino UNO R3 Atmel ATMega328. Pełna kompatybilność. Kabel połączeniowy w zestawie

Szybki Podgląd

Mikrokontroler zgodny z Arduino Nano od RobotDyn. Posiada złącze micro USB. Zasilany jest z portu USB lub prądem DC z zakresu 5V do 9V. Logika pracy 5V. Taktowany zegarem 16MHz.

Klon kompatybilny z Arduino Mega2560 produkcji RobotDyn. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz unikatowym czarnym designem. Jest wyposażony w 54 cyfrowych wejść/wyjść w tym 14 można użyć jako wyjścia PWM i 16 jako analogowe wejścia.

Płytka kompatybilna z Aduino Mega2560 w wersji PRO od RobotDyn. Posiada wszystkie wyprowadzenia i funkcje lecz jest w bardziej kompaktowych wymiarach.

Płytka kompatybilna z Arduino Mega2560 rozszerzona o obsługę WiFi - odpowiada za to ESP8266. Mikrokontrolery mogą działać razem lub każdy z osobna.

Klon mikrokontrolera Arduino Nano ATmega32U4-MU z wbudowanym złączem micro USB pozwalającym na programowanie układu bez potrzeby podpinania konwertera. Posiada 20 wejść/wyjść z czego 12 może być użyte jako wejścia analogowe, a 7 jako PWM. Napięcie zasilania od 5V do 12V

Szybki Podgląd

Płytka kompatybilna z Arduino Nano z portem USB typ B, logiką 5V i Atmeg328. Posiada bardziej wytrzymały regulator obsługujący natężenie do 800mA.

Płytka kompatybilna z Arduino ProMini z logiką 5V i taktowana zegarem 16MHz. Posiada 14 wejść/wyjść cyfrowych w tym 6PWM i 8 wejść analogowych. Zasilanie napięciem od 6V do 9V.

Mikrokontroler w pełni kompatybilny a Arduino M0 od RobotDyn. Wyposażony w ARM Cortex M0, 14 wejść/wyjść cyfrowych, 6 wejść i 1 wyjście analogowe. Logika 3.3V a zasilanie w przedziale od 6V do 12V.

Szybki Podgląd

Mikrokontroler klon Arduino M0 w wersji Nano od RobotDyn. Wyposażony w ARM Cortex M0, 14 wejść/wyjść cyfrowych, 6 wejść i 1 wyjście analogowe. Logika 3.3V a zasilanie w przedziale od 6V do 12V.

Szybki Podgląd