Moduł WEMOS D1 Uno R3 ESP8266 WiFi
Moduł WiFi zgodny z Arduino UNO R3 zbudowany na układzie ESP8266 WeMos D1. Posiada złącze micro USB pozwalające na programowanie układu bez używania specjalnego programatora.
- -5%
Moduł WiFi zgodny z Arduino UNO R3 zbudowany na układzie ESP8266 WeMos D1. Posiada złącze micro USB pozwalające na programowanie układu bez używania specjalnego programatora.
Nakładka terminal kompatybilna z Arduino UNO R3. Pozwala w wygodny sposób za pomocą śrubek łączyć zewnętrzne podzespoły bez potrzeby lutowania.
Nakładka dla Arduino Nano oraz UNO R3 pozwalający w prosty sposób rozszerzyć możliwości mikrokontrolerów o dodatkowe podpięcie przykładowo czujników, serw, przycisków, potencjometrów czy przekaźników.
Shield Terminal Block ze złączami ARK dla Arduino Mega2560
Nakładka kompatybilna z Arduino Mega2560 pozwalająca w wygodny sposób podłączyć dużą liczbę czujników lub innych komponentów do naszego mikrokontrolera.
Nakładka kompatybilna z Arduino Uno do zastosowań jako rejestrator danych. Posiada wbudowany RTC DS1307 i slot na kartę pamięci. W razie braku zasilania wykorzystywane jest zasilanie bateryjne. Posiada pola lutownicze do łatwego rozszerzenia o kolejne komponenty.
Nakładka na Arduino Mega2560 z płytką stykową pozwalająca w prosty sposób budować projekty bezpośrednio na Arduino. Dzięki niej zaprojektujesz własny shield.
Nakładka na arduino z płytką stykową pozwalająca w prosty sposób budować projekty bezpośrednio na Arduino.
Na płytce znajduje się 170 pól i jest kompatybilna z Arduino Uno R3 i Leaonardo.
Nakładka rozszerzająca mikrokontroler o port USB. Kompatybilna z arduino UNO i Mega2560
Nakładka na Arduino umożliwiająca sterowanie 4 silnikami DC lub 2 silnikami krokowymi.
Pozwala regulować kierunek i prędkość obrotu silników o maksymalnym napięciu pracy 36V i poborze prądu 600mA.
Popularny, alfanumeryczny wyświetlacz LCD. Dwie linie po 16 znaków. Zasilany napięciem 5V. Moduł rozszerzony o sześcio-przyciskową klawiaturę.
Nakładki kompatybilne z Arduino UNO oraz Mega2560 rozszerzające możliwości mikrokontrolerów nazywamy shieldami. Pozwalają one w wygodny sposób dołożyć dodatkowe funkcjonalności do podstawowych płytek. Posiadają one kompatybilne rozmiary oraz identyczny rozstaw gniazd co pozwala łączyć moduły składając je jeden w drugi jak kanapkę. Prym popularności wiodą Arduino Shield CNC, Ethernet, LCD czy Motor Shield. Według nas jedną z bardziej praktycznych nakładek jest terminal shield ze złączami terminal block pozwalającymi mocować przewody do arduino