zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji możesz uzyskac czytając naszą Politykę Prywatności.

Filtruj według


#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3

.

RTC/Zegary/Timery

Zegary czasu rzeczywistego, timery

Active filters

Zegar czasu rzeczywistego RTC DS3231 z kalendarzem. Moduł wyposażony w pamięć EEPROM. W zestawie bateria.

Szybki Podgląd

Jeden z popularniych modułów zegara czasu rzeczywistego z bateryjnym podtrzymaniem pamięci. Interfejs komunikacyjny I2C. Częstotliwość odświeżania danych: 1 Hz (1 sekunda).

Szybki Podgląd

Nakładka kompatybilna z Arduino Uno do zastosowań jako rejestrator danych. Posiada wbudowany RTC DS1307 i slot na kartę pamięci. W razie braku zasilania wykorzystywane jest zasilanie bateryjne. Posiada pola lutownicze do łatwego rozszerzenia o kolejne komponenty.

Szybki Podgląd

Moduł przekaźnika z timerem działający w 7 trybach z pamięcią ustawień w razie braku zasilania. Odliczanie z zakresu od 0,1s do 999 min.

Zegar czasu rzeczywistego ChronoDot V2 na układzie DS3231SN. Zasilany baterią CR1225. Posiada wbudowany kwarc i pokazuje czas, datę i porę dnia. 

Szybki Podgląd

Przekaźnik czasowy z możliwością ustawienia czasu od 0.1s do 60 minut. Wygodna regulacja potencjometrem. Złącze trigger dla wyzwolenia działania. Zasilanie 12V DC

Szybki Podgląd

Moduł 2 kanałowego konwertera time-to-digital o dużej rozdzielczości i wysokiej precyzji. Pracuje z napięciem od 2.5V do 3.6V

Szybki Podgląd

Moduł przekaźnika z timerem działający w 4 trybach z pamięcią ustawień w razie braku zasilania. Odliczanie z zakresu od 0,1s do 999 min.

Szybki Podgląd

Moduł uniwersalnego zegara RTC na chipie DS3231 zaprojektowany by łatwo pasował do Raspberry Pi. Napięcie zasilania

Szybki Podgląd

Moduł zegara opartego o chip PCF8563 pokazujący aktualną datę i godzinę. Zasilany napięciem z zakresu 1.8V do 5V

Szybki Podgląd

Moduł przekaźnika z wbudowanym zegarem. Można ustawić 5 różnych zakresów działania jednocześnie. Działa z zasilaniem od 5V do 60V.

Moduł sterowania dwoma przekaźnikami o wytrzymałości do 30A. Może być wykorzystany jako sterownik silnika przód/tył. Napięcie zasilania od 7V do 27V

Moduł przekaźnika z timerem działający w 9 trybach z pamięcią ustawień w razie braku zasilania. Odliczanie z zakresu od 0,1s do 999 min.

Szybki Podgląd